کشور ایتالیا

کشور ایتالیا

کشور ایتالیا در جنوب قاره ی اروپا با پایتختی رم که از شبه جزیره ی ایتالیا و دو جزیره ی سیسیل و ساردنی تشکیل شده است.

از همسایگان این کشور اتریش ، فرانسه ، سوئیس ، اسلوونی ، واتیکان و سان مارینو می توان نام برد. ۵٫۸ % از جمعیت ایتالیا را خارجیها تشکیل می دهند .۹۱% از جمعیت ایتالیا مسیحی کاتولیک هستند آب و هوای ایتالیا مدیترانه ای است و در کل کشوری تقریبا گرم است

غذا

کشور ایتالیا در بین کشورهای اروپایی زیباتر و دیدنی تر می باشد. فرهنگ غذایی مردم این کشور بسیار مشهور می باشد، زیرا که مردم این کشور اهمیت زیادی به تغذیه  روزانه خود می دهند، به همین علت غذاهای ایتالیا شهرتی جهانی دارند و تجربه طعم این غذاها برای گردشگران و یا کسانی که به قصد تحصیل در ایتالیا وارد این کشور می شوند لذت بخش است.

آداب و رسوم

  • اجتماعی و خونگرم
  • تنوع در وعده های غذایی
  • دوستار خانواده
  • نداشتن حریم خصوصی
  • زندگی آرام

زبان

مردم ایتالیا با زبان رسمی ایتالیایی صحبت می کنند و فرهنگ یکپارچه ای دارند.

آب و هوای کشور ایتالیا

آب و هوای این کشور در اکثر اوقات مدیترانه ای می باشد و در فصل تابستان آب و هوا گرم و خشکاست. تیر ماه در ایتالیا هوا بسیار گرم است اما زمستان های آن نیز برودت هوا بسیار بالاست و برف بسیاری را در این فصل تجربه خواهید کرد.لازم است بدانید آب و هوای این کشور همواره تغییر می کند و کوههای ایتالیا مهمترین نقش را در این تغییرات دارند.

دیدن مطلب
کار و مسافرت در کانادا

بهترین زمان برای سفر به این کشور زیبا از فروردین تا خرداد ماه برای توریست ها می باشد ، زیرا هوا آفتابی است و دمای هوا مطبوع است. در مقابل در ماههای تیر و مرداد هوا بسیار گرم و طاقت فرساست و زیاد برای سفر توریستی بمناسب نیست.

تحصیل در ایتالیا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.