معرفی 10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

آلمان مکانی عالی برای تحصیل است ، بطور کلی سیستم آموزش عالی عالی خدمات را با شهریه کم و بدون شهریه ارائه می دهد. دانشجویانی که می خواهند روزی یک معمار موفق شوند ، می توانند طیف گسترده دانشگاه ها را انتخاب کنند که برنامه های بسیار خوبی برای اخذ مدرک ارائه می دهند.

در مقطع لیسانس ، ZeitOnline لیستی از دانشگاه ها را ارائه می دهد که بسته به نیاز و انتظارات دانشجویان ، از بین آنها می توانید انتخاب کنید.

برای رسیدن به ده دانشگاه برتر برای تحصیل معماری در آلمان ، باید مجموعه ای از معیارها را برای تجزیه و تحلیل و مقایسه دانشگاه های نقاط ضعف و قوی تر تعیین کرد. از آنجا که موضوع معماری است ، مناسب ترین معیار ارائه شده توسط Zeit Online IT ارائه شده است- بررسی زیرساخت ها ، برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی ، اجاره و اسکان ، بازار کار ، فرایند ارزیابی و وجود یادگیری الکترونیکی. با توجه به شرایط خاص در بخش زیر ، برخی از دانشگاه ها بهترین مسابقه را ارائه می دهند.

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

  1. فناوری اطلاعات – زیرساخت – دانشجویان تجهیزات سخت افزاری ، نرم افزاری ، نگهداری و مراقبت و زمان دسترسی و همچنین در دسترس بودن ایستگاههای کاری رایانه را که می توانند در مطالعات خود استفاده کنند ارزیابی کردند.
  2. گرایش بین المللی برنامه کارشناسی ارشد (نتیجه بهترین برنامه کارشناسی ارشد نشان داده شده است) – ترکیب حقایق مختلف: اقامت اجباری در خارج از کشور / برنامه مدرک مشترک. درصد دانشجویان بین المللی؛ بین المللی کارکنان علمی؛ درصد کلاس هایی که به زبان خارجی داده می شود. تعداد معینی از نقاط را می توان از چهار حوزه جمع کرد و حداکثر 14 امتیاز (10 زبان و ادبیات آلمانی) داشت. به رده های برتر با 6 امتیاز (4 زبان و ادبیات آلمانی) ، گروه میانی با حداقل 2 امتیاز رسیده است. با کمتر از 2 امتیاز یک دوره اختصاص داده شده به گروه پایین. در سطح دانشکده / دانشکده ، نتیجه بهترین دوره دانشکده / گروه نمایش داده می شود.
  3. متوسط ​​اجاره بهای هر متر مربع مساحت مسکونی که توسط دانشجویان سؤال شده برای سکونت در منزل شخصی پرداخت می شود (شامل هزینه اضافی).
  4. آماده سازی بازار کار – دانشجویان برنامه های ارایه شده توسط کالج خود را برای ارتقاء ارتباط با حوزه حرفه ای و بازار مشاغل ارزیابی کردند. این شامل رویدادهای اطلاعاتی در زمینه های حرفه ای و بازار مشاغل ، برنامه ها و سخنرانی های خاص برای ارائه صلاحیت های جامع مربوط به موضوع و موضوع ، پشتیبانی در جستجوی مکان های کاری ، ترتیب موضوعات کار دیپلم در همکاری با دنیای کار در هنگام جستجو است. شغل بعد از اتمام تحصیلات.
  5. دانش آموزان نحوه عملکرد تدریس را ارزیابی ، مشارکت دانش آموزان در این فرایند و اجرای نتایج را ارزیابی کردند. ارزیابی دوره ها و سخنرانی ها ابزاری محبوب برای بررسی و بهبود کیفیت دوره ها و تدریس است.
دیدن مطلب
تحصیل پزشکی در هلند

در تلاش برای محدود کردن طیف گسترده انتخاب ها برای دانشجویان علاقه مند ، در بخش زیر می توانید ده دانشگاه برتر برای مطالعه معماری در ایالت آلمان را پیدا کنید. معیارهای از پیش تعیین شده توسط زیت آنلاین بر اساس داوری دانشجویان ، احکام اساتید ، احکام فارغ التحصیلان یا حقایق رایج گرفته می شود.

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

BTU Cottbus-Senftenberg

این دانشگاه نسبتاً با کیفیت و با 1600 دانشجوی بین المللی خود که در حال عبور در محوطه دانشگاه هستند ، اثبات می شود. برنامه این دانشگاه شامل تعلیم و تربیت ، ترکیبی از جهت گیری تحقیقاتی در دانشگاه فنی سنتی و برنامه های پیشرفته تر جهت برنامه های کاربردی در مهندسی ، علوم اجتماعی ، اقتصاد و مراقبت های بهداشتی را شامل می شود.10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

به طور کلی ، BTU Cottbus-Senftenberg فرصتی عالی برای دانشجویانی که مایل به دستیابی به زندگی بیشتر هستند ، ارائه می دهد. دانشکده معماری از سال 2002 مدرک لیسانس (BA) و کارشناسی ارشد (MA) معتبر ZEFA را ارائه می دهد و متعاقباً توسط وزارت علوم ، تحقیقات و فرهنگ (MFWK) در براندنبورگ به عنوان ارائه دهنده دوره تأیید شده است. نکته جالب در مورد نحوه عملکرد دانشگاه نهفته است که این اداره همکاری نزدیک در رابطه با فعالیت های میدانی و برنامه ریزی های ساختاری دارد. از این طریق دانش آموزان می توانند آنچه را که در زمینه های مختلف می آموزند ، تمرین کنند.

ABK اشتوتگارت

آکادمی هنر و طراحی ایالتی اشتوتگارت که در سال 1761 تأسیس شده است (Staatliche Akademie der Bildenden Künste Stuttgart) در زمینه تعالی دانشگاهی در زمینه های هنرهای زیبا و طراحی دارای یک سنت ارجمند است. تعداد متوسط ​​دانشجویان ، در حدود 850 نفر ، اما نه تنها به عنوان یک آکادمی بلکه به عنوان یک دانشگاه نیز شناخته می شود. در ایالت بادن-وورتمبرگ یک موسسه برجسته و یک مرکز آموزشی برای هنرهای زیبا (مانند نقاشی ، مجسمه سازی) و هنرهای کاربردی (به عنوان مثال معماری ، طراحی) است. این رویکرد دوتایی به هنر ، افتخار این نهاد است که در آینده به رشد و پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

RWTH آخن

از آنچه که در گذشته به عنوان موزه استفاده می شد ، در خدمت اهداف خود و به عنوان امکاناتی برای آموزش دانشجویان آینده معماری است. RWTH Aachen که در سال 1880 تاسیس شد ، دارای یک سابقه طولانی و عالی در آموزش عالی است که از 9 دانشکده تشکیل شده است که در میان آنها دانشکده معماری قرار دارد. این دانشگاه شامل 22 کرسی و مؤسسه از جمله تاریخ هنر ، طراحی ساختاری یا ساخت و سازهای باربری است. در دانشگاه كیفیت مهمتر از كمیت است ، بنابراین تعداد نسبتاً كم دانشجویان آن است که در حدود 1500 دانشجو در دانشكده پذیرفته شده اند.

دیدن مطلب
تحصیل دکترا در ترکیه

TUM مونیخ

در منطقه باواریا ، گروه معماری TUM مونیخ تنها موسسه آموزشی در سطح دانشگاه است. این دانشکده میزبان بیش از 1200 دانشجو در بیش از 26 بخش است که طیف گسترده ای از موضوعات را توسط بیش از 170 متخصص مربوط در کنفرانسها بیان میکنند. همکاری نزدیک بین دانشگاه محور تحقیق و شرکای گسترده صنعتی فناوری پیشرفته در مونیخ وجود دارد. با این گفته ، این دانشکده نه تنها راهی را برای آموزش فراهم می کند ، بلکه فرصت های بالقوه ای برای دانشجویان خود در آینده دارد. این دانشگاه دارای جوایز شایسته در زمینه معماری از جمله:

  • Deutscher Architekturpreis – جایزه آلمانی برای معماری
  • Deutscher Städtebaupreis – جایزه برنامه ریزی شهری آلمان
  • جایزه معماری اروپا + جایزه فناوری
  • جایزه میس-وان-رو-روه
  • جایزه ریبا

دانشگاه اشتوتگارت Stuttgart

دانشکده معماری به عنوان بخشی از دانشگاه اشتوتگارت است. اصلاحات و معیارهای انقلابی از آغاز قرن بیستم در این دانشگاه آغاز شد. تحت حمایت استادان ریچارد داکر و رولف گوتبرود ، این تاسیسات با روحیه معماری مدرن و پس از آن موضوع جدیدی به نام “حوزه برنامه ریزی شهری” در حوزه آموزشی و پژوهشی ضروری بازسازی شد. با بیش از 16 موسسه امروزه و همچنین استادان آلمانی و بین المللی ، دانشگاه اشتوتگارت به عنوان یکی از دانشگاه های برتر این ایالت شناخته می شود. در حقیقت ، این امر به دلیل ترکیب فوق العاده ای از معماری و شهرسازی به عنوان یک حوزه کلی ، بسیار گسترده شناخته شده است و این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند تا چشم اندازی گسترده تر و معاصر در این زمینه خاص داشته باشند.

دانشگاه هانوفر Hannover

در قرن 18 ، “دانشکده تجارت عالی هانوفر” که با 64 دانش آموز آغاز به کار کرده است ، امروز دانشگاهی است با بیش از 22000 دانشجو که در رشته های اقتصاد ، حقوق ، علوم انسانی ، علوم طبیعی و مهندسی ثبت نام کرده اند. همانطور که شعار دانشکده نشان می دهد ، برای معمار شدن ، باید همه چیز کمی باشد ، یک مهندس ، یک مورخ ، یک هنرمند و جامعه شناسان. محور اصلی برنامه این دانشکده برنامه ریزی شهری ، چشم انداز فرهنگی و برنامه ریزی است. Leibniz Universität Hannover تنها دانشگاه شمال آلمان است که در زمینه معماری منظر و برنامه ریزی محیط زیست آموزش و تحقیق می کند.

TU دورتموند

از زمان تأسیس در سال 1968 ، دانشگاه TU دورتموند همبستگی بین طبیعت و فناوری ، جنگ بی پایان به سوی پیشرفت بشریت بوده است. این مجموعه ترکیبی منحصر به فرد از رشته ها را در علوم طبیعی و مهندسی ، علوم اجتماعی و علوم انسانی با یک برنامه درسی گسترده ایجاد کرده است که توسط متخصصان ، آلمانی و خارجی تدریس می شود. شخصیت بین المللی دانشگاه یک اولویت عظیم است. به غیر از این دانشجوی آلمانی که چندین دهه از مزایای آن برخوردار بوده است ، بیش از 3200 دانشجوی بین المللی در حال حاضر از بیش از 100 کشور مختلف در این دانشگاه ثبت نام کرده اند.

دیدن مطلب
شرایط ویزای همراه آلمان

دانشگاه های برتر معماری آلمان

باوهاوس – دانشگاه ویمار

دانشکده معماری ، به همراه دانشکده های هنر و طراحی ، مهندسی عمران و رسانه ، بستر گفتمان بین رشته ای را در مورد موضوعات مربوط به طراحی و ساخت فراهم می کند. هدف اصلی این موسسه ایجاد معماران با ذهنیت روشنفکر ، طراحان خلاق و مدیران ماهر است که راه خود را در بازار خشن امروزی رقم می زنند. این دانشکده با بیش از 30 مؤسسه بین المللی شریک بین المللی در چارچوب آموزش عالی اروپا و فراتر از آن ، یک برنامه تبادل دانشجویی فعال دارد. “Weimar” و “Bauhaus” نقاط عطف اساسی در دوره معماری مدرن و توسعه آموزش معماری معاصر هستند. سمپوزیوم ها و همایش های بی شماری ، از جمله آنها بین المللی بائوهاوس کالوکیوم ،

دانشگاه های برتر معماری آلمان

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

دانشگاه ووپرتال Wupperthal

دانشگاه ووپرتال به 100 سال قدمت و تاریخ خود نگاه می کند. پردیس دانشگاه واقع در منطقه شهری ، درست در وسط شهر قرار دارد. جدا از ارائه گزینه های عالی آموزشی ، در همه زمینه ها و همچنین معماری ، یک شیوه زندگی پر جنب و جوش و پویا برای جوانان فراهم می کند. با توجه به تحقیقات و نوآوری ها ، این دانشگاه از رتبه بالایی برخوردار است وعده می دهد که این سنت را نکشد. دانشگاه همچنین به خوبی پیوند خورده است ، یکی دیگر از مزایای واقعی دانشجویان عزیز آن است.

دانشگاه های برتر معماری آلمان

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

TU دردن

همزیستی معماری و منظر ، که معمولاً در سراسر آلمان بسیار نادر است ، نشان تجاری دانشگاه درزدن است ، علاوه بر این دانشکده معماری. دانشگاه درزدن در بین المللی به دلیل تدریس در عمل و پژوهش های اصیل شناخته شده است. متعادل کردن جنبه های نظری ، هنری ، فنی و زیست محیطی محیط زندگی ما پایه و اساس همه کارها در دانشکده است.

10 دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته معماری

سیاست دانشگاه به اندازه کافی دقیق است که فقط در دوره تئوری تمرکز نکند بلکه چندین سفر گشت و گذار را نیز منتقل کنید تا دانشجویان آنها این شانس را داشته باشند که صلاحیت خود را در پروژه های گروهی کوچک تکرار کنند ، درست مانند هر حرفه ای دیگر در دنیای واقعی.

تحصیل در آلمان

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.